MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Previous slide
Next slide

Przygotuj się na awaryjne lądowanie w Plan B

Przygotuj się na awaryjne lądowanie w Plan B from Outer Space: A Bavarian Odyssey, komediowej przygodówce, debiutującej na Steam, iOS i Android.

Screen z gry Plan B

Planeta Ziemia wzywa do eksploracji. Wydawca Assemble Entertainment i deweloper Robot Pumpkin Games ogłaszają premierę Plan B from Outer Space: A Bavarian Odyssey, przygodówki tekstowej łączącej staroszkolne sci-fi z komedią. Gra ląduje (nieawaryjnie) na Steam, iOS oraz Android.

Screen z gry Plan B
Plan B from Outer Space to opowieść “choose your own adventure” o gwiezdnym rozbitku, którego los nieoczekiwanie zmusił do urządzenia sobie “wakacji” na południu Niemiec. Utknął w tej przedziwnej krainie, w której piwo przelewa się hektolitrami i przegryza się tak dużo solonych precli, że aż można odnieść wrażenie, że składa się z nich skorupa ziemska. Dla wielu Ziemian, taki świat byłby niezrozumiały, a co dopiero dla naszego zmiennokształtnego ufoka, który musi podszywać się pod Bawarczyków, aby nie sprowadzić na siebie podejrzeń i nie ujawnić swojej prawdziwej tożsamości. 
 
Przy 19 unikatowych zakończeniach, każda decyzja będzie miała wpływ na dalszy przebieg historii. Wsiąknij w (urocze i ręcznie rysowane) otoczenie, lokalną i barwną kulturę oraz nasyć się miejscową kuchnią… albo wzbudzisz podejrzenia mieszkańców.
Wywróć oklepany popkulturowy schemat “najeźdźcy z kosmosu” w miasteczku Unter-Hinterobersdorf, położonym w malowniczej Bawarii, starając się nie wchodzić autochtonom w drogę, by samemu wyruszyć we własne strony, o ile uda Ci się niepostrzeżenie naprawić własny statek.
 
Zaprojektuj miłego i miziastego lub totalnie odjechanego Marsjanina i wykorzystaj swoją zmiennokształtność, aby wtopić się w tłum. Angażujące mini-gierki przyozdabiające dialogi i wybory fabularne, czarująca historia oraz przepiękne ilustracje sprawiają, że Plan B from Outer Space: A Bavarian Odyssey to przygoda “nie z tego świata”.
Screen z gry Plan B

Główne cechy gry:

· Starcie kultur – prostoduszni Bawarczycy vs przybysze z kosmicznych sfer: Twój własny, przeuroczy gwiezdny turysta czeka na zaprojektowaną przez Ciebie unikatową mordkę i poruszającą historię życiową.
· Podejmuj decyzje – te „niewłaściwe” też mogą być fajne : przy 19 możliwych zakończeniach każdy wybór ma znaczenie. W tym szaleństwie prób i błędów jest metoda – wiele pozornie “złych” wyborów miewa przezabawne konsekwencje.
· Wytęż swe kosmiczne synapsy: Zrób użytek ze swojego nadludzkiego intelektu, by rozwiązywać zabawne i wymagające mini-gry, a także odkrywać przydatne przedmioty, które pomogą Ci uciec z bawarskiego zaścianka.
· Niemiecki kraft: masa pięknie ilustrowanych teł i animowanych postaci dodaje wyrazu i specyficznego charakteru tej komediowej przygodówce science-fiction.
Screen z gry Plan B
Plan B from Outer Space: A Bavarian Odyssey to dzieło Robot Pumpkin Games, którego wydawcą jest Assemble Entertainment. Gra od dzisiaj jest dostępna na platformach: Steam za 12,49 USD, iOS oraz Android za 5,99 USD. Deweloper i wydawca oferują wersję na Steam z premierową zniżką 9,99 USD.
Screen z gry Plan B

Podziel się ze znajomymi:

Udostępniam
Udostępniam
Udostępniam

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ