REKLAMA

Katee Sackhoff twierdzi, że nie rozumiała swojej postaci

Kamil Wandzel

Opublikowano: 25 sierpnia 2025

Spis treści

Katee Sackhoff, aktorka znana z roli Bo-Katan Kryze w serialu „The Mandalorian”, przyznała, że początkowo nie rozumiała swojej postaci, co znacząco wpłynęło na jej pewność siebie. Jej doświadczenia na planie sprawiły, że aktorka przez pewien czas nie była w stanie pracować zawodowo.

Brak pewności siebie

Sackhoff wciela się w wojowniczą księżniczkę Bo-Katan Kryze, którą wcześniej podkładała głosem w animowanych seriach „Gwiezdne wojny: Wojny klonów”, „Star Wars: Rebelianci” i „Opowieści Imperium”. W wersji aktorskiej postać zadebiutowała w drugim sezonie „The Mandalorian” i zyskuje na znaczeniu w trzecim sezonie, choć nie jest jasne, kiedy fani ponownie ją zobaczą.

„Straciłam całą pewność siebie po Mandalorianinie, całą” – powiedziała Sackhoff w nagraniu na YouTube. „Mój styl aktorski zawsze opierał się na zasadzie: »Twój pierwszy instynkt to właściwy instynkt. Zrób to«. Nigdy tak naprawdę nie grałam żadnej postaci. Bo-Katan nie jest blisko tego, kim jestem jako człowiek. Jej życie, jej cele… nie rozumiałam jej. Nigdy nie czułam jej w żołądku”.

REKLAMA

Aktorka podkreśliła, że brak zrozumienia postaci złamał jej pewność siebie. „To mnie złamało. Zaczęłam wątpić w siebie. Nie miałam żadnych zleceń. Przez trzy lata praktycznie nic nie dawałam. To po prostu zniszczyło moją pewność siebie” – dodała.

Obecnie nie wiadomo, czy Sackhoff powróci w kolejnych produkcjach „Gwiezdnych wojen”. W międzyczasie aktorka wystąpi w nowej adaptacji klasycznego horroru Stephena Kinga, „Carrie”, przygotowywanej na Amazon Prime przez Mike’a Flanagana.

Źródło: IGN

Kamil Wandzel

Jako dziecko jadłem kamienie stąd moja miłość do krasnoludów, patrząc na żelazny tron, czekam na powrót króla, a wyglądając za okno, odruchowo rzucam na percepcję. To cały ja, lubię uciekać w światy pełne magii, czy to na kartach książek, czy za pomocą konsoli (mam zielone serce!) i robię to zawsze, kiedy mam wolną chwilę. A i pamiętajcie... KRASNOLUDEM SIĘ NIE RZUCA!

REKLAMA

Rekomendowane artykuły

Netflix publikuje zwiastun do 4. sezonu „Wiedźmina”

Netflix publikuje zwiastun do 4. sezonu „Wiedźmina”

Elon Musk zapowiada: xAI stworzy AI-wygenerowaną grę

Elon Musk zapowiada: xAI stworzy AI-wygenerowaną grę

Nintendo żąda odszkodowania od moderatora Reddita

Nintendo żąda odszkodowania od moderatora Reddita
Battlefield 6

Wycieki “Battlefield 6” nie ustają

Wycieki “Battlefield 6” nie ustają

Nowe darmowe rozszerzenie do Assassin’s Creed Mirage

Nowe darmowe rozszerzenie do Assassin’s Creed Mirage

Ghost of Yotei chwalone w Japonii

Ghost of Yotei chwalone w Japonii