MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Previous slide
Next slide

Squadron 51 wlatuje na Steam

Dzielni Ziemianie, na stanowiska bojowe! Nadlatuje darmowy prolog inspirowanego latami 50. shoot’em upa Squadron 51 na Steam.

Odeprzyj inwazję kosmitów w stylizowanej na retro-film klasy B z lat 50. Strzelance Squadron 51 już dzisiaj w darmowym prologu na Steam. Wydawana przez Assemble Entertainment i Whisper Games gra studia Loomiarts w pełnej wersji zadebiutuje na wszystkie platformy w 2022 roku.

Nowy wspaniały świat? Taką wizją przyszłości kuszą mieszkańców Ziemi kosmici. Szybko jednak wyszło (stra-)szydło z wora, a przybysze z innej planety pokazali swoje prawdziwe… barwy. Żartujemy, w tym świecie wszystko jest czarno-białe, no ale wiecie o co chodzi. Złowieszcza korporacja VEGA pod przywództwem Dyrektora Zaroga chce zamienić niebieską planetę w jeden wielki kołchoz. W Tobie i dzielnej ekipie tytułowego szwadronu nadzieja, aby zrobić z floty Zaroga sito.
Squadron 51 został określony przez zachodnią prasę mianem samolotowej wersji Cupheada w stylu czarno-białego science-fiction z lat 50. (Screen Rant), a także nazwany shoot’em upem, jaki stworzyłby Ed Wood (Windows Central).
Screen z gry Squadron 51
Screen z gry Squadron 51
Inspirowana klasyką SF sprzed 70 lat, w stylu filmów “Wojna Światów”,” Godzilla” czy “Dr Strangelove” strzelanka Squadron 51 łączy dwuwymiarową akcję z trójwymiarowymi tłami, gdzie główne obiekty w grze są celowo przejaskrawione, a krajobrazy na drugim planie imitują efekt projekcji tylnego ekranu.
Tworzona przez Loomiarts produkcja Assemble Entertainment i Whisper Games zostanie również pokazana na targach Tokyo Game Show, które zaczęły się 30 września, a kończą się 3 października 2021 r.

Główne cechy gry:

· Hurra! Shoot’Em up! Ciesz się klasycznym gameplayem strzelaniny shoot’em up, siadając za sterami czterech samolotów, do których możesz dopasować wybrane przez Ciebie bronie specjalne.
· Kinowe doświadczenia: Wspaniała estetyka czarno-białego filmu, urozmaicona aktorskimi scenkami wideo oraz profesjonalnym dubbingem przedstawia historię bitwy pomiędzy Squadron 51 i obcą flotą dyrektora Zaroga
· 11 sposobów na uratowanie świata: Walcz przeciwko wrogim statkom i bossom w 11 różnych lokacjach – od ośnieżonych szczytów górskich i lasów po miasta.
· Wsparcie dla żółtodziobów: Niezależnie od tego czy jesteś początkującym pilotem czy asem przestworzy, Squadron 51 wspiera dynamiczne skalowanie poziomu trudności, by dać satysfakcję każdemu z eksterminacji kosmitów.
· Dobrze mieć skrzydłowego: Walczenie z hordą obcych daje jeszcze więcej frajdy w drużynie! Drugi gracz może dołączyć do rozgrywki w każdym momencie. Zdobywajcie wspólnie punkty by odblokować nowe bronie specjalne i ulepszenia.
Squadron 51 wyróżnia się także kanapowym co-opem, jak również pełnym angielskim dubbingiem.
Screen z gry Squadron 51
Screen z gry Squadron 51
Aby dowiedzieć się więcej o Squadron 51 i dodać tytuł do wishlisty, odwiedź oficjalną stronę gry na Steam. Squadron 51 ukaże się na Nintendo Switch, PlayStation 4/5, Xbox One/Xbox Series X|S oraz PC na Steam w 2022 roku. Zajrzyj na stronę http://loomiarts.com, by uzyskać dodatkowe informacje o grze oraz ekipie deweloperskiej Loomiarts działającej we współpracy z Fehorama Filmes, KF Studios i Abóbora Filmes.

Podziel się ze znajomymi:

Udostępniam
Udostępniam
Udostępniam

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ