Ród smoka. Sezon 1 Odcinek 3 - recenzja redakcji. Wrażenia po seansie.

Kolejny odcinek Rodu Smoka za nami! Postanowiliśmy, że będziemy co tydzień oceniać poczynania rodu Targaryenów. Dlatego zaglądajcie, czytajcie i śledźcie wydarzenia z Westeros razem z nami! 

Kolejne odcinki Rodu Smoka w poniedziałek obejrzycie w telewizji na HBO oraz platformie streamingowej HBO Max.

Mogę napisać tylko jedno, DZIEJE SIĘ! W trzecim odcinku Rodu Smoka oglądamy rozwinięcie wątków politycznych oraz… dużo akcji! Szczególnie otwarcie i zakończenie robią wrażenie, ale to nie znaczy, że pomiędzy nimi jest nudno!

Na plus jak zawsze wspaniały Matt Smith oraz Rhys Ifans. Ciekawe co przyniosą kolejne epizody, bo czuć nadciągający rollercoaster emocji. Dracarys! ~ Darek Grzybowski 

Ród Smoka

Trzeci odcinek za mną i cóż mogę napisać… Mam mieszane uczucia. Z jednej strony dostaliśmy niesamowite otwarcie i zamknięcie odcinka, a z drugiej – cały środek odcinka jest dość spokojny i przepełniony polowaniem, politykowaniem i knuciem własnych planów przez rody Westeros.

Nie zrozumcie mnie źle – nie potrzebuję wybuchów, płomieni i szczęku oręża, aby uznać obraz za wartościowy i interesujący w odbiorze. Oglądając, miałem jednak takie wrażenie, iż gdzieś już to wszystko widziałem.

Po raz kolejny za to Matt Smith udowadnia mi, że na swoich barkach póki co niesie ten serial! Sceny z jego udziałem to czyste złoto! Nie musiał wypowiedzieć w tym odcinku ani jednego słowa, a i tak ma więcej charyzmy niż wszystkie inne przedstawione do tej pory postacie.  No nic – zobaczymy co przyniesie przyszłość. Z niecierpliwością czekam kolejnej odsłony Rodu Smoka 🙂 ! – Michał Łazarów

Ród Smoka

Trzeci odcinek ponownie dał radę. Mieliśmy znów intrygi, mroczny klimat i ciekawie poprowadzone dialogi. Ani razu jeszcze nie zerknęłam na czas, bo przy Rodzie Smoka, płynie mi bardzo szybko. 

Czekam jednak na taki epizod, w którym od początku mamy walkę: krew się leje, słychać w oddali krzyki walecznych rodów itd. Jednakże już mały zalążek otrzymaliśmy. Mowa tutaj o walce na Stopniach. Tutaj, szczególne uznanie dla Matta Smitha, to jak świetnie wcielił się w postać Daemona, pisałam już w poprzednich wrażeniach. Chłop robi wrażenie. Chociaż wewnętrzny głos mi szeptał, że on tak łatwo się nie poddaje. Krew smoków i tyle w temacie. 

Mam nadzieję, że serial nie zmieni się, bo wciąż jest widowiskowo i jak poniedziałek, to tylko z Rodem Smoka. Agnieszka Barwicka 

Ród Smoka

Fajnie się ogląda, niestety przeskoki czasu mocno mnie dezorientują. Mogliby jakoś zaznaczać, że minęło ileś czasu, bo idzie się pogubić bardziej niż w pierwszym sezonie netflixowego Wiedźmina ~ Adam Aleksandrowicz

Podziel się ze znajomymi:

Udostępniam
Udostępniam
Udostępniam

O NAS:

Chcesz być na bieżąco, a nawet wiedzieć więcej o grach, komiksach, serialach lub filmach? GraPodPada.pl jest miejscem, gdzie znajdziesz informacje tworzone przez pasjonatów dla… graczy, czytaczy i oglądaczy ! Reprezentujemy różne opinie, patrząc na popkulturę z wielu perspektyw! Dlatego codziennie spodziewaj się treści wysokiej jakości i odnajduj interesujące Cię recenzje i informacje. Grasz w to? GraPodPada.pl to miejsce dla Ciebie… to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl