MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Previous slide
Next slide

Gran Turismo 7 – pierwsze wrażenia z rozgrywki.

3, 2, 1… START! Odblokowaliśmy pierwsze samochody, wygraliśmy pierwsze wyścigi, więc już co nieco wiemy na temat nowego Gran Turismo! Sprawdź nasze wrażenia i przekonaj się, czy Gran Turismo 7 to kolejna zwykła ścigałka, czy może jednak coś więcej.  

Gran Turismo 7 – pierwsze wrażenia z rozgrywki.

Wziuuum, wziuuum! Dzięki uprzejmości PlayStation Polska mogę sprawdzić swoje umiejętności kierowcy w Gran Turismo 7. Chociaż nie jestem fanką ścigałek, to jednak muszę przyznać, że ta gierka mnie wciągnęła. Wciąż myślę o kolejnym wyścigu, kolejnej wygranej i wydaniu kolejnych kredytów na nowy samochód. Zostałam zauroczona zarówno pod względem graficznym, jak i muzycznym. To idealny tytuł do odprężenia się po ciężkiej pracy – niezobowiązujący, ale przynoszący wiele satysfakcji. Polecam! – Agnieszka Michalska

Od momentu State of Play czułem niesamowity powiew nostalgii, patrząc na to, co zaoferuje najnowsze dzieło Polyphony Digital i udało mi się z tym zapoznać dzięki uprzejmości Playstation Polska. Dokładnie tego oczekiwałem od nowego Gran Turismo, czyli zostało zaaranżowane na nowo to co, zawsze było mocną stroną – świetny tryb kariery, w którym wchodzimy bardzo długo na sam szczyt. Gra sama w sobie nie jest rewolucyjna ani nie jest najlepszą grą wyścigową, ale dowozi to, co miała dowieźć, mowa tu o frajdzie z jazdy, pięknie odwzorowanych autach, świetnej muzyce towarzyszącej nam w tle i oprawie graficznej. Należy pochwalić twórców, za wykorzystanie możliwości pada Dual Sense, bo to jakie odczucia daje podczas wyścigów są wprost niesamowite! Opór lewego spustu podczas hamowania, lekki opór prawego przy dodawaniu gazu i wibracje w całym padzie, dzięki którym mamy wrażenie, jakbyśmy dokładnie wiedzieli które koło traci przyczepność – po prostu WOW!

Tymczasem wracam do GT Café odhaczać kolejne menu z kolekcjonowaniem aut! – Emil Dąbrowski

Spider-Man: Bez drogi do domu - uważaj czego sobie życzysz Parker

Jestem fanem samochodówek… pokroju Crash Team Racing! W taką ścigałkę z prawdziwego zdarzenia grałem ostatnio z pięć lat temu. Można więc założyć, że w Gran Turismo 7 kompletnie się nie odnalazłem. Co w sumie okazało się… nieprawdą! Sam jestem w szoku, że podczas dwugodzinnej rozrywki zdarzyło mi się kilka razy krzyknąć z radości, kiedy zająłem pierwsze miejsce w wyścigu. Z czystym sumieniem mogę napisać, że Gran Turismo 7 dla wszystkich lubujących się w samochodach będzie niczym uczta w wypasionym warsztacie samochodowym, podczas której będziecie mogli zapoznać się z daniami z całego świata i to w wyjątkowo realistyczny sposób. – Damian Daszek 

Podziel się ze znajomymi:

Udostępniam
Udostępniam
Udostępniam

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ