God of War: Ragnarok — relacja z premiery gry.

Dzięki zaproszeniu od polskiego oddziału PlayStation dnia 8 listopada miałem okazję wziąć udział w wydarzeniu zorganizowanym z okazji premiery gry God of War: Ragnarok. Specjalnie dla Was przygotowałem, krótką relację z imprezy!

God of War: Ragnarok — relacja z premiery gry.

Balsam dla oczu

Wydarzenie zostało zorgan izowane w warszawskim kinie Multikino Złote Tarasy. Mimo że nie jestem jakimś eventowym zwierzęciem, to muszę przyznać, że dobrze było wyjść w takim celu z domu. W końcu obcowanie z  ludzi o takich samych zainteresowaniach jest przyjemnością, a nie powinnością.

W głównej hali kina została stworzona strefa PlayStation, gdzie poza ścianką zdjęciową God of War: Ragnarok (wybaczcie, fotograficznym zwierzęciem również nie jestem, tak więc pozowanie na tle logo gry sobie odpuściłem), w kwadratowych gablotach zostały umieszczone gadżety z edycji kolekcjonerskich produkcji. Wszędzie dominował niebieski kolor, który, tak jak sama produkcja, bezdyskusyjnie zawładnął całym wieczorem — i dobrze, w końcu takie premiery należy świętować z przytupem.

Balsam dla uszu

Po chwili spędzonej w głównej hali zostaliśmy zaproszeni do sali kinowej, która tego wieczoru pełniła funkcję koncertowej. Następnie przedstawiciel Sony Interactive Entertainment Pan Maciej Kmiołek wygłosił krótkie przemówienie i zaprosił wszystkich obecnych na wydarzeniu do wysłuchania koncertu symfonicznego muzyki z God of War w wykonaniu orkiestry oraz chóru pod batutą Zuzanny Falkowskiej.

Szczerze przyznam, że sam koncert był przeżyciem, którego długo nie zapomnę. Jako dzienny słuchacz muzyki z gier i filmów byłem zachwycony, poruszony i wzruszony. To zapewne jedna z niewielu okazji w życiu, kiedy mogłem usłyszeć główny motyw z gry i to jeszcze na żywo!

Balsam dla duszy

Po koncercie porozmawiałem chwilę ze znajomymi i udałem się do domu. Uśmiechnięty od ucha do ucha i spokojny. Oj tak, było to doświadczenie takiej skali, że na chwilę porzuciłem wszystkie troski codzienności. Żebyście też nie odebrali tego jako „warszawskiej zabawy”, zaznaczę, że w wydarzeniu wzięli udział nie tylko przedstawiciele branży gamingowej i prasy, ale również zwycięzcy konkursu zorganizowanego przez PlayStation Polska.

Ja dziękuję jeszcze raz polskiemu oddziałowi PlayStation za zaproszenie, a Was zachęcam do prędkiego odpalenia God of War: Ragnarok!

Podziel się ze znajomymi:

Udostępniam
Udostępniam
Udostępniam

O NAS:

Chcesz być na bieżąco, a nawet wiedzieć więcej o grach, komiksach, serialach lub filmach? GraPodPada.pl jest miejscem, gdzie znajdziesz informacje tworzone przez pasjonatów dla… graczy, czytaczy i oglądaczy ! Reprezentujemy różne opinie, patrząc na popkulturę z wielu perspektyw! Dlatego codziennie spodziewaj się treści wysokiej jakości i odnajduj interesujące Cię recenzje i informacje. Grasz w to? GraPodPada.pl to miejsce dla Ciebie… to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl