REKLAMA

Fracture Point – FPS z elementami looter shootera zapowiedziany!

Kamil Puzdrowski

Opublikowano: 12 marca 2025

Fracture Point Screen z gry
Spis treści

Niezależny deweloper Kyrylo Burlaka ogłosił swój nowy projekt – Fracture Point, dynamiczny roguelike FPS z elementami looter shootera, który przeniesie graczy do proceduralnie generowanego, dystopijnego miasta ogarniętego wojną między potężną korporacją a ruchem oporu.

Czym jest Fracture Point?

W grze gracze będą wspinać się piętro po piętrze w korporacyjnym wieżowcu, walcząc z najemnikami, siłami ochrony i potężnymi bossami. Podczas rozgrywki zbierać będą sprzęt i ulepszenia, które pomogą im przetrwać kolejne starcia.

Pierwsze materiały z gry, w tym zwiastun zapowiadający oraz pierwsze zrzuty ekranu, są już dostępne do obejrzenia.

REKLAMA

Twórca przyznał, że jednym z jego źródeł inspiracji były klasyczne gry studia Criterion, zwłaszcza FPS Black z ery PlayStation 2. Jak sam stwierdził, produkcje Criterionu miały duży wpływ na jego doświadczenia jako gracza, co może tłumaczyć stylistyczne i mechaniczne podobieństwa.

Osoby zainteresowane Fracture Point mogą dodać grę do listy życzeń na Steamie i śledzić jej rozwój na bieżąco.

Źródło: IGN
Źródło grafiki: Steam

Kamil Puzdrowski

Cześć, jestem Kamil. Czasami staram się coś mądrego napisać o grach.

REKLAMA

Rekomendowane artykuły

arc raiders kay art

Arc Raiders nie postawi PvP w centrum

Arc Raiders nie postawi PvP w centrum
Logo xbox game pass

Microsoft ujawnia pierwsze Xbox Game Pass na 2026 rok

Microsoft ujawnia pierwsze Xbox Game Pass na 2026 rok

NVIDIA prezentuje DLSS 4.5

NVIDIA prezentuje DLSS 4.5

LEGO wprowadza Smart Brick

LEGO wprowadza Smart Brick
fallout-3 kadr z gry

Dlatego odmawiałem udziału w serialu

Dlatego odmawiałem udziału w serialu

„AI pogarsza wszystko w każdym możliwym aspekcie”

„AI pogarsza wszystko w każdym możliwym aspekcie”