MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Previous slide
Next slide

Castle Flipper z masywną aktualizacją

Castle Flipper z masywną, architektoniczną aktualizacją. Wznieś swe budowle na jeszcze wyższy poziom.

Studio Pyramid Games wraz z Ultimate Games S.A. Gaming Factory S.A. ogłaszają dużą aktualizację gry Castle Flipper oraz nowy moduł Royal Tenants.

Castle Flipper, symulator średniowiecznego rzemieślnika i architekta, otrzymał ważne uaktualnienie, które wprowadza zarówno bogactwo nowej zawartości, jak i całkowicie świeżą funkcjonalność – Royal Tenants.
W Castle Flipper jesteś odpowiedzialny nie tylko za porządkowanie, naprawianie i czyszczenie, ale również za budowanie nowych domów i zamków. Poza aranżacją i projektowaniem od nowa poszczególnych pomieszczeń, będziesz mógł zaczerpnąć inspiracje i odkryć nowe rozwiązania odwiedzając miejsca poza własnym grodem. To, co Ci się nie podoba, możesz zniszczyć i zbudować na nowo – śmiało eksperymentując ze stylem. Zamek i domki dla Twoich lokatorów to jednak nie wszystko, będziesz mógł również zaaranżować cały gród. Król dba o poddanych, a więc przestrzeń miejska powinna być równie urokliwa, co sama twierdza.
Od przybytku głowa nie boli. Nowa aktualizacja dorzuca ponad 130 nowych dekoracji, w tym ogrodzeń, balkonów oraz typów mebli. Co więcej, wcześniej dostępne już elementy konstrukcyjne (w tym ściany zamków i dachy) zyskały dodatkowe warianty z nowymi akcentami wykończeniowymi.
Deweloperzy z Pyramid Games nie zapomnieli również o istniejących lokacjach – część z nich pojawi się w nowej odsłonie w trakcie misji powtarzalnych, jak również dorzucili kilka niespotykanych dotąd miejsc. Rozrosła się także liczba dostępnych misji, a wiele z nich da Ci szansę wykazać się w budownictwie.
Screen z gry Castle Flipper
Screen z gry Castle Flipper
Przeranżowane przez Ciebie wnętrza i mury grodu mogą od teraz zasiedlać dodatkowe postaci spełniające ważne funkcje w codziennym funkcjonowaniu królestwa, w tym kamieniarz, sprzątaczka czy drwal. Specjalni mieszkańcy będą mieć specyficzne potrzeby, które zaspokoisz poprzez zakładanie ogrodu, na co pozwoli dodatkowo rozbudowana mechanika rozgrywki.
Na tym nowości się nie kończą. Chciałbyś powrócić do ukończonych misji? Nic prostszego – od teraz pomoże Ci w tym mapa królestwa, dzięki której swobodnie przeskoczysz do zrealizowanych wcześniej zleceń. Lubiłeś sprzątać? Od teraz zebrane śmieci będą się grupować w skrzynki, które po umieszczeniu ich w magazynie, łódce lub wozie dadzą Ci dodatkowe zasoby i zysk, żebyś mógł jeszcze bardziej rozwijać swój gród.
Screen z gry Castle Flipper
Screen z gry Castle Flipper

Główne zmiany w grze:

· Wykorzystaj ponad 130 dodanych elementów dekoracyjnych, wliczając w to balkony, ogrodzenia, dachy i meble
· Zagraj w szereg dodatkowych misji i ciesz się usprawnionymi mechanikami rozgrywki, w tym sprzątaniem
· Wykonuj zdjęcia i uchwyć zdumiewające widoki w Trybie Fotograficznym
· Spełniaj zachcianki mieszkańców poprzez zakładanie ogrodów
· Aranżuj wygląd zamków w swojej lokacji i użyj mapy, żeby odwiedzić ponownie stare miejsca i na własne oczy zobaczyć w jaki sposób zostały zmienione
· Skorzystaj z pomocy nowych mieszkańców grodu, w tym murarza, drwala, sprzątaczki i innych, którzy ułatwią rozgrywkę
Screen z gry Castle Flipper

Podziel się ze znajomymi:

Udostępniam
Udostępniam
Udostępniam

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ