REKLAMA

Jack Black i Paul Rudd w komediowej reinkarnacji „Anacondy”

Kamil Wandzel

Opublikowano: 18 września 2025

Jack Black Minecraft Movie kadr z filmu
Spis treści

Mamy pierwszy zwiastun nowej wersji Anacondy. Film opowiada o Jacku Blacku i Paulu Ruddzie, którzy próbują reaktywować kultowy horror z 1997 roku. Duet marzy o stworzeniu własnego remake’u, ale brak wystarczających funduszy zmusza ich do oszczędnej realizacji filmu. Jak można się spodziewać, sprawy szybko wymykają się spod kontroli.

Będzie się z czego śmiać

Zwiastun pokazuje m.in. sceny gigantycznego węża atakującego ludzi. Momenty pozornej śmierci Blacka oraz komiczne próby wykorzystania go jako przynęty, by inni mogli uciec. W filmie występują także Steve Zahn, Thandiwe Newton, Daniela Melchior i Selton Mello, którzy dołączają do chaotycznej ekipy filmowej w Amazonii.

Oficjalny opis produkcji mówi: „Doug (Jack Black) i Griff (Paul Rudd) są najlepszymi przyjaciółmi od dzieciństwa i zawsze marzyli o nakręceniu remake’u swojego ulubionego filmu wszech czasów. Kiedy kryzys wieku średniego zmusza ich do podjęcia tego kroku, wyruszają w głąb Amazonii, aby rozpocząć zdjęcia. Sytuacja robi się jednak poważna, gdy pojawia się prawdziwa gigantyczna anakonda, zamieniając ich komicznie chaotyczny plan filmowy w śmiertelną sytuację.”

REKLAMA

Paul Rudd podsumował wrażenia z filmu w zwiastunie: „Chcesz się bać? Chcesz się śmiać? Chcesz świętować z przyjaciółmi?” Premiera nowej Anacondy zaplanowana jest na 25 grudnia 2025 roku. „A co będziesz robić, otwierać prezenty?” – dodał w żartobliwym tonie aktor.

Reżyserem filmu jest Tom Gormican, znany z Nieznośnego ciężaru wielkiego talentu i Gliniarza z Beverly Hills: Axel F. Scenariusz napisali Gormican i Kevin Etten, a produkcją zajęli się Brad Fuller i Andrew Form za pośrednictwem Fully Formed. Nowa Anaconda łączy elementy komedii i horroru, będąc hołdem dla oryginalnego klasyka, ale z nowoczesnym, humorystycznym podejściem.

Źródło: IGN

Kamil Wandzel

Jako dziecko jadłem kamienie stąd moja miłość do krasnoludów, patrząc na żelazny tron, czekam na powrót króla, a wyglądając za okno, odruchowo rzucam na percepcję. To cały ja, lubię uciekać w światy pełne magii, czy to na kartach książek, czy za pomocą konsoli (mam zielone serce!) i robię to zawsze, kiedy mam wolną chwilę. A i pamiętajcie... KRASNOLUDEM SIĘ NIE RZUCA!

REKLAMA

Rekomendowane artykuły

Tencent odpowiada na pozew Sony

Tencent odpowiada na pozew Sony

Matt Reeves o „Batmanie 2”

Matt Reeves o „Batmanie 2”
steam

Prezesi gigantów wezwani przed Kongres USA

Prezesi gigantów wezwani przed Kongres USA
key art Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

Lasombra i Toreador w podstawowej wersji Vampire

Lasombra i Toreador w podstawowej wersji Vampire

Pupil fana uwieczniona w Assassin’s Creed Shadows

Pupil fana uwieczniona w Assassin’s Creed Shadows
GREYMOOR The Elder Scrolls Online Key Art

The Elder Scrolls Online zyskuje na popularności

The Elder Scrolls Online zyskuje na popularności