REKLAMA

Najnowszy film Disneya okazuje się katastrofą.

Kamil Wandzel

Opublikowano: 24 marca 2025

okładka posta Królewna Śnieżka – recenzja filmu. Wszyscy się baliśmy, a na taką Śnieżkę właśnie czekaliśmy!
Spis treści

Kilka dni temu do kin wszedł film Live-action śnieżki, który od samego początku zmagał się z problemami, teraz może dopisać kolejny do listy.

Pustki w kinach.

Jak podaje serwis Mojo Box Office najnowsza produkcja Disneya, w swój premierowy weekend, zdołała zarobić jedynie 87,3 miliona dolarów. Ta liczba oznaczać może, że dzieło Marca Webba najprawdopodobniej nie zwróci się Myszce Miki.

Dla przypomnienia budżet produkcji waha się między 240-270 milionów do tego dochodzą wydatki na marketing. Wynika z tego, że Śnieżka powinna zarobić blisko pół miliarda, aby zacząć na siebie zarabiać. Aktualne analizy Box Office wskazują, że nie uda się zarobić nawet połowy tej kwoty.

REKLAMA

Źródło: IGN

 

Kamil Wandzel

Jako dziecko jadłem kamienie stąd moja miłość do krasnoludów, patrząc na żelazny tron, czekam na powrót króla, a wyglądając za okno, odruchowo rzucam na percepcję. To cały ja, lubię uciekać w światy pełne magii, czy to na kartach książek, czy za pomocą konsoli (mam zielone serce!) i robię to zawsze, kiedy mam wolną chwilę. A i pamiętajcie... KRASNOLUDEM SIĘ NIE RZUCA!

REKLAMA

Rekomendowane artykuły

discrod logo

Discord opóźnia globalne sprawdzanie wieku

Discord opóźnia globalne sprawdzanie wieku
GreedFall The Dying World key art

Nacon wnioskuje o upadłość

Nacon wnioskuje o upadłość
Xbox Games

Xbox „wygaszany”?

Xbox „wygaszany”?
PlayStation 5 Sony

Wyciekł główny tytuł PS Plus

Wyciekł główny tytuł PS Plus
BAFTA Games Awards kay art

„One Battle After Another” triumfują na BAFTA 2026

„One Battle After Another” triumfują na BAFTA 2026
Xbox Team Logo

Phil Spencer odchodzi z Xbox.

Phil Spencer odchodzi z Xbox.