Evil West – relacja z premiery gry

Howdy kowboje i kowbojki! Z radością mogę Was poinformować, że wiem już, czym jest Evil West od polskiego studia Flying Wild Hog. Niestety… nie mogę Wam jeszcze za wiele zdradzić, ale za to z chęcią podzielę się wrażeniami z oficjalnej premiery gry, którą miałem okazję sprawdzić w warszawskiej siedzibie FWH!

Evil West – relacja z premiery gry

Dziki zachód jak malowany

Dziki zachód to miejsce pełne czyhających na nas z każdej strony niebezpieczeństw. Na całe szczęście na wydarzeniu zorganizowanym przez Flying Wild Hog było bezpiecznie i… przyjemnie. Główną atrakcją imprezy była możliwość przedpremierowego zapoznania się z największą dotychczas produkcją studia, czyli Evil West. Poza stanowiskami z komputerami i konsolami na gości czekała „fotobudka”, dzięki której każdy uczestnik mógł stworzyć gifa z gry ze sobą w roli głównej. Przyznam, że to ciekawa pamiątka!

Najpierw praca potem przyjemności

Wydarzenie i jego część interaktywna została poprzedzona, krótką prezentacją, podczas której twórcy gry podzielili się z nami głównymi informacjami na temat Evil West oraz zdradzili kilka smaczków produkcyjnych, którymi JESZCZE, nie mogę się z Wami podzielić. Niemniej na wszystko przyjdzie czas i pora, więc koniecznie obserwujcie nasze media społecznościowe i www. Przyznam, że sama prezentacja była przeprowadzona świetnie – bez nadęcia, na luzie i z pasją. Czuć było, że organizatorzy są dumni ze swojej pracy, która ewidentnie sprawia im masę przyjemności.

Każde słowo na wagę złota

Mam pełną świadomość jak niektórzy postrzegają tego typu wydarzenia. Od wielkiego dzwona stare, branżowe zgredy zjeżdżają się w celu stworzenia kółka wzajemnej adoracji i przechadzania się po korytarzach z zadartą brodą. Czy czasami tak to wygląda? Jasne, że tak. Dlatego ogromnie cieszy mnie, że nie wydarzyło się to podczas imprezy zorganizowanej przez Flying Wild Hog. Ewidentnie nie miało tam znaczenia, czy jest się z ogromnego korporacyjnego portalu, czy z małej redakcji bez finansowania z zewnątrz (tak, to my). Pracownicy studia każdemu poświęcali uwagę i dali również nam jako prasie szansę na poznanie siebie jako twórców gry, ale również ludzi zafascynowanych gamingiem i szeroko pojętą popkulturą. Sam odbyłem kilka naprawdę ciekawych rozmów, podczas których zadałem sporo ciężkich, ale (nie tylko w mojej ocenie) interesujących pytań. To było ciekawe doświadczenie, które uzmysłowiło mi, że ludzie stojący za produkcją cyfrowej rozrywki, kochają ją tak samo mocno, jak ja.

Tak, tak spokojnie – pytania i odpowiedzi, poznacie… już niebawem bliżej premiery Evil West, która zaplanowana jest na 22 listopada 2022 roku.

Chce już mieć to u siebie…

Nie mogę napisać, co, jak dlaczego. Wiecie… embargo. Jednak chyba nikt się nie pogniewa, jak zdradzę Wam, że naprawdę czekam już na 22 listopada, kiedy zaszyję się w domu i wejdę do świata Evil West! I to by było na tyle! Jeszcze raz w imieniu swoim i redakcji dziękuję Flying Wild Hog za zaproszenie, a Was po więcej zapraszam Was już niebawem (wink, wink)

Podziel się ze znajomymi:

Udostępniam
Udostępniam
Udostępniam

O NAS:

Chcesz być na bieżąco, a nawet wiedzieć więcej o grach, komiksach, serialach lub filmach? GraPodPada.pl jest miejscem, gdzie znajdziesz informacje tworzone przez pasjonatów dla… graczy, czytaczy i oglądaczy ! Reprezentujemy różne opinie, patrząc na popkulturę z wielu perspektyw! Dlatego codziennie spodziewaj się treści wysokiej jakości i odnajduj interesujące Cię recenzje i informacje. Grasz w to? GraPodPada.pl to miejsce dla Ciebie… to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl