Previous slide
Next slide

SanDisk z nową kartą pamięci dla fanów The Legend of Zelda

Najnowsza odsłona Zeldy święci triumfy na całym świecie. Tears of the Kingdom każdego dnia jest odpalana na Nintendo Switch przez tysiące graczy na całym świecie. Nie dziwne więc, że kolejne marki razem z Nintendo celebrują udaną premierę i zapewniają graczom „zeldowe” dodatki, które zapewnią im jeszcze przyjemniejszą rozgrywkę.

Firma Western Digital rozszerzyła swoje portfolio kart SanDisk microSD licencjonowanych przez firmę Nintendo. Jest to karta o najwyższej jak do tej pory w serii pojemności 1 TB. Nowy nośnik oferuje graczom ogromną przestrzeń na ich ulubione gry. 

Premierowa karta o pojemności 1 TB opatrzona jest herbem Hylian inspirowanym serią The Legend of Zelda i została przetestowana pod kątem współpracy ze wszystkimi wersjami konsoli Nintendo Switch. Nowość oferuje prawie dwukrotnie więcej miejsca na dane niż poprzednie karty microSD SanDisk licencjonowane przez Nintendo – dzięki czemu gracze będą mogli spokojnie oddać się graniu w najnowszy rozdział serii: The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, bez martwienia się o to, czy nie zabraknie im miejsca na inne tytuły. 

Seria The Legend of Zelda już od ponad 30 lat podbija serca i umysły graczy z całego świata. Cieszymy się niezmiernie, prezentując fanom gry naszą najnowszą kartę. Dzięki ścisłej współpracy z Nintendo możemy z dumą oferować graczom produkty, które pozwalają im w pełni wykorzystać potencjał konsoli Nintendo Switch” – wyjaśnia Susan Park, wiceprezes działu Global Strategic Partnerships w Western Digital. 

Karta 1TB SanDisk microSD for Nintendo Switch dostępna jest w cenie 790 PLN w ofercie wybranych dystrybutorów produktów Western Digital oraz w oficjalnym sklepie firmy.

Dodajmy, że dla użytkowników Nintendo Switch, którzy chcą rozszerzyć przestrzeń dyskową konsoli na nieco mniejszą skalę, dostępna jest też nowa karta o pojemności 64 GB inspirowana postacią Yoshi’ego. Ona również znajduje się w ofercie dystrybutorów produktów Western Digital oraz w oficjalnym sklepie firmy, w cenie 70 PLN.

Zródło: Western Digital

Podziel się ze znajomymi:

Udostępniam
Udostępniam
Udostępniam

O NAS:

Chcesz być na bieżąco, a nawet wiedzieć więcej o grach, komiksach, serialach lub filmach? GraPodPada.pl jest miejscem, gdzie znajdziesz informacje tworzone przez pasjonatów dla… graczy, czytaczy i oglądaczy ! Reprezentujemy różne opinie, patrząc na popkulturę z wielu perspektyw! Dlatego codziennie spodziewaj się treści wysokiej jakości i odnajduj interesujące Cię recenzje i informacje. Grasz w to? GraPodPada.pl to miejsce dla Ciebie… to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl