MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Previous slide
Next slide

11 bit studios zapowiada nową grę i zaprasza na PC Gaming Show

Jak rozwalić system? Najlepiej po polsku! 11 bit studios ku zaskoczeniu graczy i graczek zaprasza 12 czerwca na PC Gaming Show, gdzie oficjalnie zaprezentują swoją najnowszą produkcję!

Twórcy Frostpunka i This war of Mine zapowiedzieli swoje najnowsze dzieło krótkim kilkusekundowym filmikiem na YouTube o enigmatycznym tytule – „We are not the same” (Nie jesteśmy tacy sami) oraz cytatem francuskiego chirurga Alexisa Carrela – “Man cannot remake himself without suffering, for he is both the marble and the sculptor.” (Człowiek nie może się przemienić bez cierpienia, ponieważ jest zarówno marmurem, jak i rzeźbiarzem).

Co to wszystko może oznaczać? Tego nie wiemy! Dlatego tym bardziej wyczekujemy prezentacji 11 bit studios 12 czerwca o godzinie 21:30 czasu polskiego na PC Gaming Show!

Podziel się ze znajomymi:

Udostępniam
Udostępniam
Udostępniam

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ