GRAPODPADA

MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Zobacz brutalną rozgrywkę w najnowszym zwiastunie Tails of Iron

Twórcy nadchodzącej przygody RPG Tails of Iron właśnie zaprezentowali nowy, wyjątkowy zwiastun ukazujący rozgrywkę. Wreszcie można przekonać się, jak wyglądają brutalne, souls-like’owe starcia, które czekają na potencjalnych wybawicieli szczurzego królestwa… W najnowszym materiale przedstawiono szereg umiejętności, które będą do dyspozycji gracza m.in. uniki, odbijanie ciosów, śmiertelne ataki z daleka, a także niezwykle satysfakcjonujące i brutalne egzekucje.

Gracze wkrótce będą mogli wziąć udział w krwawym konflikcie między spadkobiercą szczurzego tronu a Klanem Żaby – Tails of Iron ukaże się bowiem już 17 września 2021 na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.
Tails of Iron, wydawane przez United Label dzieło niezależnego deweloperskiego studia – Odd Bug Studio, wciągnie graczy w usłaną niebezpieczeństwami przygodę w ekscytującym, ręcznie rysowanym świecie, który jest czarujący tylko na pozór . Po inwazji morderczego Klanu Żaby, Redgi, spadkobierca Szczurzego Tronu musi zebrać ekipę nieustraszonych towarzyszy, aby ocalić podupadające królestwo. O tym intrygująco zarysowanym konflikcie opowiada legendarny Doug Cockle (znany z roli Geralta z angielskiej wersji serii gier Wiedźmin), który użyczył głosu jako narrator.
Zwiastun przedstawia również czyhające na graczy brutalne walki o przetrwanie z bossami, w postaci przerośniętych generałów z żabiego klanu. Począwszy od Lans Alota – mistrza walki kopią i na gustującym w szczurzym mięsie Bloki Magu skończywszy. Każdy z tych zimnokrwistych płazów stanowi osobne wyzwanie samo w sobie. Aby wyjść z pojedynków zwycięsko, gracze będą musieli obserwować ruchy przeciwników i dostosować do nich swoją taktykę.
Screen z gry Tails of Iron
Screen z gry Tails of Iron

Główne cechy gry:

· Brutalna walka, inspirowana gatunkiem souls-like – wraz z unikami, odbijaniem ciosów i morderczymi egzekucjami
· Rozległy i zdradziecki teren Królestwa, które składa się z sześciu różnorodnych biomów – a każdy z nich przepełniony jest ukrytymi ścieżkami i sekretami
· Intrygująca historia opowiedziana głębokim, szorstkim głosem legendarnego Douga Cockle’a
· Szeroki wybór oręża i pancerzy, a także różnorakie style ataków, które można dopasować pod swoje preferencje
· Spory wybór zadań pobocznych, w których gracze mogą zarobić dodatkowe złoto
· Ukryte przepisy, z których można stworzyć nowe i potężne bronie
· Brutalne walki z bossami – zabójczymi przerośniętymi generałami Klanu Żaby
· Prześliczny styl wizualny z ręcznie rysowaną grafiką 2D
Screen z gry Tails of Iron
Screen z gry Tails of Iron
Fizyczne kopie gry Tails of Iron są dostępne w przedsprzedaży w wybranych sklepach. Zawierają one zestaw DLC Crimson Knight, w którego skład wchodzą:
· Trzy skórki zbroi
· Trzy skórki hełmów
· Trzy skórki broni
· Trzy skórki tarcz

Tails of Iron ukaże się na PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC 17 września 2021. Grę można dodać do wishlisty lub złożyć zamówienie przedsprzedażowe tutaj: https://www.unitedlabelgames.com/tails-of-iron/

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ