MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Xbox & Bethesda Games Showcase – podsumowanie pokazu z e3

Xbox na E3? Tak, ale nie sam, bo w towarzystwie Bethesdy! Czy ktoś przypuszczał, że tegoroczny pokaz obu gigantów odbędzie się w parze, a nie oddzielnie? W sumie to nie… zakup amerykańskiego producenta przez Microsoft był co prawda wielkim wydarzeniem, ale mimo to nie spodziewałem się, że Zieloni tak mocno i tak szybko zaczną wykorzystywać nowe zasoby, które pojawiły się w ich portfolio.

Jednak to temat na inny artykuł, dzisiaj zajmijmy się tym, co mieliśmy okazję zobaczyć w trakcie konferencji!

Powrót produkcji ekskluzywnych na Xboxa! To mnie akurat nie dziwi. Tylko głupi nie wykorzystałby potencjału, który drzemie w pracownikach Bethesdy i nie stworzył kilku ciekawych exów – jak powszechnie wiadomo, Microsoft do „głupich” nie należy. Jednak zielony świat gier tytułami na wyłączność nie stoi, a w zasadzie można by stwierdzić, że jedynie się na nich opiera, ponieważ w trakcie pokazu po raz kolejny Microsoft mocno podkreślił, że głównym filarem ich działań jest Game Pass, do którego ponownie trafią prawie WSZYSTKIE zaprezentowane podczas konferencji tytuły i to w dniu premiery. Brzmi dobrze? Wydaje mi się, że nie tylko brzmi… Jakby ja nie będę ukrywał, że moje serce bije na niebiesko. Jednak to nie zmienia faktu, że to, co Xbox z Bethesdą zaprezentowali, sprawiło, że kilka razy zaświeciły mi się oczy. Wiele świetnych, mniejszych i większych produkcji, dobrze zapowiadające się exy, rozwój Game Passa, który powoli zamienia się z marketingowego zagrania, w fantastyczny abonament dający każdemu graczowi możliwość zapoznania się z nowościami w przystępnej cenie – gry na każdą kieszeń!

Zresztą co ja będę to opisywał… przekonajcie się sami:

Starfield

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

Back 4 Blood

Contraband

Sea of Thieves: A Pirate's Life

Battlefield 2042

Twelve Minutes

Psychonauts 2

Fallout 76: Steel Reign

Fallout 76: Expeditions – The Pitt

The Elder Scrolls Online: Console Enhanced

Party Animals

Hades

Somerville

Halo Infinite Official Multiplayer

Diablo ® II Resurrected

A Plague Tale: Requiem

Far Cry 6

Slime Rancher 2

Shredders

Atomic Heart

REPLACED

Grounded

Among Us

Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes

The Ascent

Age of Empires IV

The Outer Worlds 2

Microsoft Flight Simulator

Forza Horizon 5

Redfall

Lemnis Gate

Damian Daszek

Damian Daszek

Gram, czytam, piszę i gadam, mogę też coś zaśpiewać, ale na pewno nie będę tańczyć, bo nie chcę nikomu zrobić krzywdy... Jestem przyjacielem z sąsiedztwa, z rodu Targaryenów, który nosi na plecach dwa miecze, a za paskiem jeden świecący. Na głowie mam za to kowbojski kapelusz, a na szyi łańcuszek z pierścieniem władzy – innymi słowy niezły ze mnie geek!

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ