MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Previous slide
Next slide

Wolfenstein z humorem a la Duke Nukem

Połącz klimat Wolfensteina z humorem a la Duke Nukem, a otrzymasz… Nazi Busters!

Iron Wolf Studio ogłasza Nazi Busters – pierwszoosobową strzelankę ukazującą alternatywną historię II wojny światowej w stylu retro! Humor Duke’a Nukem wkomponowany w świat Wolfensteina w specyficznej retro-oprawie graficznej. Grywalne demo gry planowane jest jeszcze na 2021 rok.

Twórcy realistycznego symulatora Destroyer: The U-Boat Hunter prezentują II wojnę światową w nieco innym wydaniu. W końcu nie samym realizmem człowiek żyje. Nazi Busters to FPS, gdzie nazistowskie trupy i one-linery naszego amerykańskiego bohatera sypią się tak gęsto, że nie powstydziłby się ich sam John Rambo.
Hordy nazistów czekają, aż poszatkujesz je ogniem ze swojego MG42 oraz zrobisz sobie z nich barbecue przy pomocy miotacza ognia. Guten Appetit! Jeśli już mocno wkręcisz się w blitzkriegowy wir walki, odkryjesz, że również całkiem nieźle działa na nich wyrywanie pikselowych, kanciastych serc. W arsenale naszego głównego bohatera znajdą się również eksperymentalne bronie Wunderwaffe.

Twoja misja jest prosta: zabijaj ile wlezie, odkryj tajemnice technologiczne Nazistów i zmień bieg historii… przy okazji wracając z tysiącem skalpów!

Screen z gry Nazi Busters
Screen z gry Nazi Busters

Co kryją nazistowskie bunkry?

· Zobacz szatę graficzną utrzymaną w estetyce retro a’la Wolfenstein
· Usłysz potężną dawkę humoru nawiązującą swoim stylem do Duke Nukem
· Podziwiaj w akcji Wunderwaffe – alternatywna wizja II wojny światowej pozwoliła Niemcom zrealizować ich najbardziej fantazyjne pomysły na eksperymentalną broń
· Odeprzyj hordy nazistów w wybuchowej, blitzkriegowej rozgrywce
Screen z gry Nazi Busters
Screen z gry Nazi Busters
Zagraj w grywalne demo jeszcze w 2021.

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ