GRAPODPADA

MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Ubisoft Forward – podsumowanie pokazu z E3

Ubisoft Forward, czyli pokaz zorganizowany z okazji targów E3, na którym francuski gigant zaprezentował nam kilka zwiastunów, zdradził sporo ciekwych informacji na temat nadchodzacych produkcji.

Najważniejszym tematem był, rzecz jasna Far Cry 6. Ubisoft pokazał nam zupełnie nowy zwiastun, prezentujący głównego antagonistę – Antóna Castillo. Ogłoszono również DLC, w którym gracze otrzymają szansę wcielenia się w przeciwników z poprzednich części serii. Zapowiedziano również wiele nowych części lubianych marek, jak i zupełnie nowe tytuły. Natomiast wydane już produkcje otrzymają zupełnie nową zawartość! 

Lista wszystkich zapowiedzi gier z konferencji Ubisoft Forward:

Assassin's Creed Valhalla: Mastery Challenge

For Honor: Mirage

Trackmania Royal

Brawlhalla x Teenage Mutant Ninja Turtles

The Crew 2: Year 4

Watch Dogs: Legion - Bloodline

Rainbow Six Extraction

Rocksmith+

Riders Republic

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege - North Star

Just Dance 2022

Far Cry 6

Far Cry 6: Season Pass

Mario + Rabbids Sparks of Hope

Avatar: Frontiers of Pandora

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ