MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Square Enix – podsumowanie pokazu z E3

Square Enix na E3 zdecydowanie zaskoczyło niejednego internautę. Japoński gigant zaprezentował wiele świetnych produkcji i choć o kilku z nich plotkowano już od jakiegoś czasu, tak niektóre były bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Zapowiedziano takie tytuły jak „Strażnicy Galaktyki”, „Babylon’s Fall”, czy „Stranger of Paradise”. 

Oto zapowiedzi zaprezentowane podczas konferencji Square Enix:

Marvel’s Guardians of the Galaxy

FINAL FANTASY PIXEL REMASTER

Legend of Mana

Marvel's Avengers Expansion: Black Panther

Hitman Sniper: The Shadows

NieR Re[in]carnation

WAR OF THE VISIONS FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS

FINAL FANTASY BRAVE EXVIUS

FINAL FANTASY VII THE FIRST SOLDIER

BABYLON’S FALL

Life is Strange Remastered Collection

Life is Strange: True Colors

STRANGER OF PARADISE FINAL FANTASY ORIGIN

Kuba Hertel

Kuba Hertel

Geek w najlepszym tego słowa znaczeniu! Miłośnik gier, komiksów, kinematografii oraz technologii - pochłania wszystko! Z zawodu logistyk, a grafik (obecnie dziergający z Netflixem!) i redaktor z wyboru. Jego serce zdaje się barwy niebieskiej, bo najbardziej oddany jest Sony i DC, jednak z chęcią także zasiada przy Xboxie, a Switch w ruchu jest cały czas! Wszakże dobrodziejstw popkulltury nigdy za wiele, prawda?

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: [email protected] 

OBSERWUJ NAS

Share on twitter
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
UDOSTĘPNIJ
Kuba Hertel
Author: Kuba HertelGeek w najlepszym tego słowa znaczeniu! Miłośnik gier, komiksów, kinematografii oraz technologii - pochłania wszystko! Z zawodu logistyk, a grafik (obecnie dziergający z Netflixem!) i redaktor z wyboru. Jego serce zdaje się barwy niebieskiej, bo najbardziej oddany jest Sony i DC, jednak z chęcią także zasiada przy Xboxie, a Switch w ruchu jest cały czas! Wszakże dobrodziejstw popkulltury nigdy za wiele, prawda?