MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Previous slide
Next slide

Röki zadebiutuje na PS5 i Xbox Series X|S

Wielokrotnie nagradzana mroczna baśń Röki zadebiutuje na PS5 i Xbox Series X|S 28 października.

Nominowana do nagród The Game Awards i BAFTA gra przygodowa Röki, autorstwa niezależnego studia Pol​​​​ygon Treehouse, zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S w czwartek 28 października 2021 r. Posiadacze konsol PlayStation i Xbox będą wreszcie mogli uświadczyć zapierających dech w piersiach lokacji w 4K i 60 FPS oraz odkryć pradawne sekrety w mrocznej acz poruszającej opowieści.

Stworzona przez studio Polygon Treehouse i wydana przez United Label gra Röki opowiada historię Tove, śmiałej dziewczyny, która wyrusza w podróż po enigmatycznej i zapomnianej krainie, starając się ocalić zaginioną rodzinę ze szponów mitycznych stworów. Inspirowany skandynawskim folklorem tytuł wyróżnia się dużą dbałością o detale, angażującymi zagadkami, które łączą się ze sobą oraz sporą dozą interakcji z dynamicznie zmieniającym się otoczeniem. Gracze zanurzą się w opowieść, która epatuje tematyką miłości, izolacji i przezwyciężania pustki po stracie.

Röki to gra przygodowa dla każdego – rozgrywka pozbawiona jest brutalności, sterowanie przystępne, a fabuła traktuje o uniwersalnych motywach. Unikatowość tytułu polega na stawianiu wyzwań, ale zarazem wyciąganiu ręki, gdy graczom potrzebna jest pomoc. W najnowszym zwiastunie Röki na pierwszy plan wychodzą olśniewająca grafika i nietuzinkowa rozgrywka, która czeka na konsolowych graczy pod koniec października w tej śmiałej i nowoczesnej wariacji na temat gier przygodowych.

Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna gry i kontaktu w sprawie kodów recenzenckich:

Główne cechy gry:

· Doświadcz niesamowitej historii na konsolach nowej generacji z niespotykaną wcześniej jakością obrazu 4K i w 60 FPS
· Wyrusz z Tove w fantastyczną podróż, aby ocalić jej rodzinę. Zagłęb się w dawno zapomniany świat skandynawskiego folkloru, przepełniony osobliwymi miejscami i jeszcze dziwniejszymi stworami.
· Przeżyj historię w interaktywnej baśni rozwiązując zagadki dotyczące starożytnego świata i udaj się w głąb skutej lodem krainy, aby odkryć o niej prawdę.
· Zanurz się w zadziwiającym nordyckim świecie pełnym tajemnic i potworów, zaakcentowanym przez unikatową oprawę graficzną, która tchnęła życie w baśniową opowieść.
· Wytęż umysł, nie muskuły – rozgryź tajemnice skryte w leśnych ostępach.
· Odkryj smutną historię o tragicznej stracie, gdy będziesz kroczyć na ścieżce ku odkupieniu.

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ