Biomutant – dokument z realizacji polskiej wersji językowej!

Od długo wyczekiwanej premiera Biomutant studia Experiment 101 dzieli nas zaledwie jeden dzień. Kluczowym elementem rozgrywki będzie głos narratora prowadzący gracza przez ekranową historię. Gra zostanie więc w pełni zlokalizowana na 10 różnych języków, zwiększając swoją przystępność dla zainteresowanych graczy.

Polski wydawca przygotował z tej okazji krótki dokument obrazujący, jak powstawała nasza rodzima wersja dubbingu. Od kulis zobaczyć można, jak nagrywano głos narratora, a także usłyszeć, co o pracy nad lokalizacją mówią jej autorzy.

Biomutant ukaże się w sklepach i na platformach cyfrowych już 25 maja w trzech edycjach (Standardowej, Kolekcjonerskiej oraz Atomowej). Gra dostępna będzie na PlayStation 4, Xbox One, konsolach nowej generacji i PC w pełnej polskiej oraz angielskiej wersji językowej. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej: www.biomutant.com.

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: [email protected] 

OBSERWUJ NAS

Share on twitter
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
UDOSTĘPNIJ