GRAPODPADA

MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Opowieści z Zi: Mnemosyne – zapowiedź komiksu

Na stronie wydawnictwa Granda ruszyła przedsprzedaż pierwszego tomu Opowieści z Zi, czyli Mnemosyne. Z wielką radością i przyjemnością objęliśmy patronatem medialnym  literacki debiut Filipa Chrzuszcza i Pauliny Jaklik –  już niedługo możecie spodziewać się obszernej recenzji na naszej stronie.

Premiera komiksu zaplanowana jest na piątego czerwca, ale już teraz serdecznie zapraszamy Was do składania zamówień przedsprzedażowych, abyście na początku szóstego miesiąca roku mogli cieszyć się lekturą – zakupu możecie dokonać po kliknięciu grafiki poniżej.

Opowieści z Zi to seria wydawnicza, w której połączone będą trzy historie, dziejące się w jednym uniwersum. Każda z nich ma zamknąć się w 2-3 oddzielnych tomach, w których przedstawione zostaną losy konkretnej postaci, znanej z opowieści antycznych. Mnemosyne jest swoistym preludium do całej serii.

Zapraszamy do zakupu i lektury!

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ