MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Previous slide
Next slide

Luksus na miarę czasów końca w Endzone - A World Apart

Ciepłe, wygazowane piwo z widokiem na napromieniowaną plażę. Luksus na miarę czasów końca w dodatku Prosperity do Endzone – A World Apart.

Wydawca Assemble Entertainment i deweloper Gentlymad Studios ogłaszają datę wydania dodatku Prosperity do gry Endzone – A World Apart na 21 października 2021 na platformach Steam i GOG. Na tym jednak wieści się nie kończą, gdyż właśnie ukazał się nowy gameplayowy zwiastun ukazujący nowe elementy rozgrywki, które są zawarte w rozszerzeniu. Dodatek Prosperity ukróci klepanie post-apokaliptycznej biedy i sprawi, że na mieszkańców pustkowi będzie skapywał dobrobyt, a to dzięki ogromowi nowych materiałów, budynków, wyzwań i nowych przygód.

Poprzednie pokolenia osadników musiały zaharowywać się, aby wiązać koniec z końcem w świecie, który spisał ich na straty. Natomiast ta nowa generacja ocalałych zyskała właśnie szansę, aby wreszcie móc zacząć cieszyć się życiem – na przykład rozkoszując się dobrodziejstwami kąpieli z mydłem albo strzelając sobie piwerko.

Po udanym debiucie na Steam i GOG, gdzie gra Endzone sprzedała się w ponad 350 tys. egzemplarzy i zyskała 3 800 pozytywnych recenzji na Steam, deweloperzy rozpoczęli pracę nad nowym rozszerzeniem. Pobudzeni sukcesem twórcy chcieli tchnąć w ten bezkompromisowy świat Endzone szczyptę nadziei i pozytywności. Koloniści mogą teraz stawiać graczowi żądania, przez co samo zarządzanie osadą zyskuje na realizmie i głębi. Nie chodzi jedynie o wybudowanie funkcjonalnej kolonii, ale przede wszystkim spełnianie zachcianek nowego pokolenia osadników. Nie wystarczy im już jedynie dach nad głową i kawałek chleba.


To jednak nie tak, że kwaśne deszcze, gwałtowne burze piaskowe czy nieustanne promieniowanie sobie przeminą, a szabrownicy nagle odpuszczą. Koloniści też od czasu do czasu zasługują na drobny chillout. Rozszerzenie Prosperity wprowadza takie luksusowe dobra, jak mydło, piwo, ciasto i kawę wraz z nowymi zasobami w postaci piasku, betonu, metalu i cementu, dzięki którym można skonstruować całe mnóstwo dodatkowych budowli.

Screen z gry Prosperity Endzone - A World Apart
Screen z gry Prosperity Endzone - A World Apart

Prosperity – główne cechy rozszerzenia:

· Żyj pełnią życia – bezpieczeństwo zapewnia rozwój, co przekłada się na luksusy w postaci nowych przedmiotów, takich jak piwa, ciasta i kawy, a nawet mydła.
· Trwałe konstrukcje – niespotykane dotąd materiały, takie jak piasek, beton, metal i cement sprawią, że Twoje budynki wytrzymają nawet najcięższe warunki pogodowe, a przy okazji dodadzą im wizualnego splendoru.
· Rozwijaj swój przemysł – świeże materiały i więcej czasu wolnego przekłada się na większą moc przerobową kolonii, do czego przyczyniają się nowe budynki, w tym fabryki betonu, farmy wodne, czy też haty z piasku.
· Nowe przygody – rozszerzenie Prosperity wprowadza trzy wcześniej niespotykane scenariusze, które przetestują granice wytrzymałości nowego pokolenia kolonistów.
Screen z gry Prosperity Endzone - A World Apart
Screen z gry Prosperity Endzone - A World Apart
Endzone – A World Apart to gra łącząca elementy city-buildera i survival simu, w której graczom powierzono zadanie rozbudowania i zarządzania kolonią. Uporaj się z kwaśnymi deszczami, burzami piaskowymi, promieniowaniem i odpieraj ataki brutalnych szabrowników. Buduj farmy, instalacje wodne, szkoły i zadbaj o to, aby twoja osada nie tylko pozwoliła mieszkańcom na przetrwanie, ale i na cywilizacyjny rozkwit.

Nawiązując do tematyki środowiskowej z gry Endzone – A World Apart, Assemble Entertainment postanowiło połączyć siły z organizacją charytatywną One Tree Planted i zasadzi drzewo za każdy kupiony egzemplarz gry w wersji Save the World Edition. A to nie jedyna korzyść, jaka płynie ze sprzedaży tej edycji tytułu – gracze otrzymają wraz z nim fantastyczną ścieżkę dźwiękową z Endzone – A World Apart.

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ