GRAPODPADA

MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI ZACKA SNYDERA – Premiera Blu-ray i DVD!

Już 16 czerwca swoją premierę na 4K Ultra HD Blu-rayBlu-ray i DVD mieć będzie długo wyczekiwana Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera!

W obliczu śmierci Superman, Bruce Wayne do spółki z Dianą Prince zbierają zespół superbohaterów, mających ochronić świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Na drodze stają im nie tylko przeciwnicy, ale również własne grzechy z przeszłości. Nowo utworzona grupa musi znaleźć w sobie siły, aby razem przezwyciężyć wszelkie trudności i uchronić planetę przed Steppenwolfem.

Długo wyczekiwana wersja filmu to ukłon w stronę fanów, którzy jeszcze przed premierą wersji z 2017 roku chcieli poznać autorską wizję Snydera. Utworzony w tym celu #ReleaseTheSnyderCut stał się internetowym fenomenem łączącym fanów komisów i kinomanów z całego świata.

Reżyser wraz ze scenarzystą Chrisem Terrio w 4-godzinnym spektaklu dotykają losów bohaterów sprzed filmowych wydarzeń, dzięki temu dopełniając obraz, który mieli w zamyśle przy realizacji Ligi.

„Nigdy nie sądziliśmy, że uda nam się to ukończyć. Po prostu mieliśmy tę wersję dla siebie” – mówi Deborah Snyder, producentka filmu.

„Myślę, że fani z przyjemnością zobaczą, co udało nam się zrobić. Pracowaliśmy nad tym w odosobnieniu od tak dawna i przebyliśmy niesamowitą drogę. Możliwość ostatecznego przedstawienia światu wizji Zacka jest po prostu niesamowita”.

Film, debiutujący na nośnikach już 16 czerwca, będzie dostępny również w kolekcjonerskich wydaniach 4K Ultra HD Blu-ray Steelbook oraz Blu-ray Steelbook. Wersje 4K Ultra HD Blu-ray i Blu-ray zawierają specjalny dodatek Droga do Ligi Sprawiedliwości: reżyser Zack Snyder opowiada o swojej trylogii filmowej z uniwersum DC.

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ