MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Previous slide
Next slide

Legion Samobójców: The Suicide Squad – premiera Blu-ray i DVD

Najgorsi superbohaterowie wszech czasów powracają!

Premiera 4K Ultra HD Blu-ray™, 4K Ultra HD Blu-ray™ Steelbook, Blu-ray™ i DVD już 3 listopada

Scenarzysta i reżyser James Gunn prezentuje Legion samobójców. The Suicide Squad. Druga część historii najbardziej zdegenerowanych opryszków ze świata DC jest już dostępna na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD.

Witajcie w piekle, zwanym też Belle Reve. Jest to więzienie z największym odsetkiem zgonów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Trzymani są tu najgorsi superzłoczyńcy, którzy posuną się do wszystkiego, żeby odzyskać wolność. Nawet do wstąpienia do supertajnej i superszemranej Jednostki Uderzeniowej X. Dzisiejsze zadanie? Zebrać oddział przestępców, w tym Bloodsporta, Peacemakera, Kapitana Boomeranga, Ratcatcher Drugą, Savanta, King Sharka, Blackguarda, Javelina i ulubioną świruskę, Harley Quinn. Następnie uzbroić ich po zęby i zrzucić (dosłownie) na odludnej wyspie Corto Maltese, na której roi się od wrogów. Oddział, wykonując swoją misję poszukiwawczą, przedziera się przez dżunglę, w której za każdym drzewem czają się bojówkarze i partyzanci. Renegatów okiełznać może jedynie towarzyszący im pułkownik Rick Flag… oraz rządowe implanty w uszach, zdradzające każde ich posunięcie Amandzie Waller. I jak zwykle – jeden nieopatrzny ruch i nie żyją (z ręki przeciwników, współtowarzysza lub samej Waller). Gdyby ktoś chciał pobawić się w hazardzistę, to rozsądek podpowiada, żeby na nich nie stawiać. Nigdy.

Uwielbiam Legion Samobójców odkąd byłem dzieckiem – mówi James Gunn. To jedna z moich ulubionych grup komiksowych superzłoczyńców. Zawsze interesowali mnie bohaterowie, którzy mają szansę stać się kimś lepszym. Niektórzy ją wykorzystają, inni nie; to postacie o różnych odcieniach moralności, a ja mogę pokazać to na ekranie w naprawdę wspaniały, ekscytujący sposób: z kosmitami, potworami i chodzącym rekinem!

Kadr z filmu Legion Samobójców: The Suicide Squad

Producent Peter Safran wiedział, że Gunn będzie idealnym wyborem na stanowisko reżysera. Kiedy to zasugerowałem, James powiedział do mnie: Doskonale wiem, co chcę zrobić z tym filmem, więc jeśli studio jest zainteresowane dokładnie taką wizją, zróbmy to!

James sprawia, że widzowie kibicują bohaterom o naprawdę okropnych cechach – dodaje producent Charles Roven

Praca przy The Suicide Squad była wyjątkowo ekscytująca. Wszyscy we mnie wierzyli, co ośmieliło mnie do podejmowania wszelkiego ryzyka, zabijania dowolnych postaci, opowiadania historii w dziwaczny sposób – jak tylko chciałem… to była całkowita wolność – dodaje Gunn.

 W rolę Harley Quinn, kultowej antybohaterki ze świata DC ponownie wciela się Margot Robbie. Uwielbiam grać Harley, nie wiem kiedy mi się to znudzi! Jest katalizatorem chaosu. Humor Jamesa Gunna jest niesamowicie dziwny i specyficzny, co idealnie pasuje do mojej bohaterki – mówi Robbie.

Kadr z filmu Legion Samobójców: The Suicide Squad

Do obsady Legionu Samobójców: The Suicide Squad dołączył także Idris Elba, który wciela się w rolę Bloodsporta. To światowej klasy brutalny snajper – jego ręce i wszystko, co w nich dzierży, to śmiercionośna broń. Ten zahartowany przestępca ma tylko jedną słabość… którą, oczywiście, Amanda Waller wykorzystuje, aby przekonać go do dołączenia do drużyny. Bloodsport to postać żyjącą głęboko w podziemiach świata DC. Pochodzi z bardzo trudnego wojskowego środowiska, jest zrzędliwym facetem i lepiej nie przebywać w jego pobliżu. Od dawna siedzi w więzieniu i nienawidzi systemu – mówi Elba o swojej postaci.

Połączenie fantazji i humoru Jamesa Gunna z rewelacyjną obsadą, zaowocowało spektakularnym efektem i doskonałymi recenzjami na całym świecie.

Kadr z filmu Legion Samobójców: The Suicide Squad

Legion Samobójców: The Suicide Squad jest dostępny również w kolekcjonerskim wydaniu 4K Ultra HD Blu-ray™ Steelbook.

DODATEK SPECJALNY W WYDANIU DVD:

  • Droga Gunna: Jak James Gunn stworzył Legion Samobójców

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY™ i 4K ULTRA HD:

  • Gagi
  • Sceny niewykorzystane oraz rozszerzone
  • Jak powstawały 4 najbardziej imponujące sceny (plaża, obóz partyzantów, ucieczka Harley, upadek Jotunheim)
  • Komiksowe początki King Sharka w Legionie Samobójców
  • Jak James Gunn stworzył Starro z Legionu Samobójców: To cholerny kaiju!
  • 3 zwiastuny w stylu retro
  • Komentarz reżysera

Podziel się ze znajomymi:

Udostępniam
Udostępniam
Udostępniam

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ