GRAPODPADA

MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Koch PrimeTime – podsumowanie pokazu Koch Media z E3

Koch Media i E3, czyli Koch PrimeTime! 11.06 odbyła się konferencja Koch PrimeTime zorganiozwana przez Koch Media z okazji targów E3. W trakcie spotkania światło dzienne ujrzał nowy projekt – Prime Metters, czyli grupa wydawnicza zrzeszająca przeróżne studia z całego.

Co to oznacza dla nas? SPORO NOWYCH GIER, ale co ważne takich dopracowanych – wielokrotnie podczas konferencji mogliśmy usłyszeć, że Koch Media w ramach projektu Prime Metters udzielił deweloperom ogromnego wsparcia pod wieloma przeróżnymi postaciami.

Konferencja Koch Media była wypełniona nie tylko słodkimi słówkami i komplementami, ale również konkretnymi zapowiedziami. Oto lista najciekawszych zapowiedzi gier z konferencji Koch PrimeTime:

Scars Above

Final Form

Encased

Dolmen

King's Bounty 2

Powitajcie Prime Metter!

Damian Daszek

Damian Daszek

Gram, czytam, piszę i gadam, mogę też coś zaśpiewać, ale na pewno nie będę tańczyć, bo nie chcę nikomu zrobić krzywdy... Jestem przyjacielem z sąsiedztwa, z rodu Targaryenów, który nosi na plecach dwa miecze, a za paskiem jeden świecący. Na głowie mam za to kowbojski kapelusz, a na szyi łańcuszek z pierścieniem władzy – innymi słowy niezły ze mnie geek!

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ