GRAPODPADA

MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

GRA POD PADA ODCINEK 1. – THE LAST OF US

Światowy fenomen, czy może jednak totalnie przehypowany tytuł, który wcale nie jest taki dobry, jak ludzie mówią… Tym razem Damian wziął na a tapet The Last of Us
i podjął próbę wyjaśnienia sukcesu wspomnianej wyżej gry! Czy udało mu się rozłożyć ten tytuł na czynniki pierwsze i dowiedzieć się, dlaczego produkcja od studia Naughty Dog stała się hitem na całym świecie?

YOUTUBE

SPOTIFY

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: [email protected] 

OBSERWUJ NAS

Share on twitter
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
UDOSTĘPNIJ
Avatar
Author: Damian DaszekGram, czytam, piszę i gadam, mogę też coś zaśpiewać, ale na pewno nie będę tańczyć, bo nie chcę nikomu zrobić krzywdy... Jestem przyjacielem z sąsiedztwa, z rodu Targaryenów, który nosi na plecach dwa miecze, a za paskiem jeden świecący. Na głowie mam za to kowbojski kapelusz, a na szyi łańcuszek z pierścieniem władzy – innymi słowy niezły ze mnie geek!