GRAPODPADA

MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

GRA POD PADA ODCINEK 2. – THE LAST OF US 2

Arcydzieło, czy dobrze sprzedana kicha? W tej sprawie zdania są podzielone, jedni uważają The Last of Us za tytuł wybitni, drudzy za koszmarny. Faktem jest jednak,
że najnowsza produkcja od studia Naughty Dog to jedna z największych i najgłośniejszych premier z 2020 roku. Co na temat tej gigantycznej produkcji twierdzi Damian? Przekonajcie się sami!

YOUTUBE

SPOTIFY

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: [email protected] 

OBSERWUJ NAS

Share on twitter
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
UDOSTĘPNIJ
Avatar
Author: Damian DaszekGram, czytam, piszę i gadam, mogę też coś zaśpiewać, ale na pewno nie będę tańczyć, bo nie chcę nikomu zrobić krzywdy... Jestem przyjacielem z sąsiedztwa, z rodu Targaryenów, który nosi na plecach dwa miecze, a za paskiem jeden świecący. Na głowie mam za to kowbojski kapelusz, a na szyi łańcuszek z pierścieniem władzy – innymi słowy niezły ze mnie geek!