GRAPODPADA

MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Dobre rzeczy chodzą “trójkami” - 3 lata, 3 miliony kopii, 3 specjalne zestawy gier 11 bit studios

Po ciężkiej pracy zawsze przychodzi czas na świętowanie. Dlatego też zespół 11 bit studios z niezwykłą przyjemnością ogłasza, że zbliżający się do swej trzeciej rocznicy Frostpunk, przekroczył próg 3 milionów sprzedanych kopii. Apokaliptyczna zima, z którą należy zmierzyć się w survivalowej grze strategicznej, zmroziła świat w kwietniu 2018 roku, gdy tytuł ukazał się na PC. Wersję konsolową wydano w 2019 roku.

Jeden z elementów celebracji to wypuszczenie oryginalnej ścieżki dźwiękowej z dodatków do Frostpunka – The Last Autumn i On the Edge, zawierającej nową muzyką kompozytora Piotra Musiała. OST został dodany do Steama i każdy posiadacz przepustki sezonowej Frostpunka może pobrać album za darmo. Muzyka wkrótce pojawi się również w pozostałych serwisach streamingowych, a póki co dostępna jest na YouTube. Ponadto dla wszystkich melomanów lubiących kolekcjonować dźwięki przewidziano edycję winylową, która ukaże się w tym roku. Zamówienia przedpremierowe na album można składać w tym miejscu.

Trzecia część uroczystości i wisienka na torcie to trzy pakiety gier od 11 bit studios, dostępne na Steam. W zestawach znajdują się wszystkie gry stworzone i wydane przez 11 bit studios – od klasycznych po najnowsze, również ze wszystkimi dodatkami – które dostępne są w najniższych jak do tej pory cenach. A kupienie ich w zestawie to dodatkowe 60 procent upustu. Oto detale każdego z zestawów:

Bundle #1: Starter – Cena po obniżce: 36,59 PLN (Wartość: 342,91 PLN)

Zawiera: Anomaly Defenders, Anomaly Warzone Earth Mobile Campaign, Anomaly Korea, Anomaly 2, Anomaly Warzone Earth, Spacecom, Tower57, Beat Cop, This War of Mine


Bundle #2: Complete – Cena po obniżce: 77,29 PLN (Wartość: 602,88 PLN)

Zawiera wszystko powyższe plus: Children of Morta, Frostpunk, Moonlighter


Bundle #3: Ultimate – Cena po obniżce: 134,14 PLN (Wartość: 874,47 PLN)

Zawiera wszystko powyższe plus: This War of Mine: Stories – Season Pass, Children of Morta: Paws and Claws, This War of Mine: The Little Ones, Frostpunk: The Rifts, Frostpunk: The Last Autumn, Frostpunk: On The Edge, Frostpunk Original Soundtrack, Frostpunk Original Soundtrack Vol. 2, Moonlighter: Between Dimensions, Moonlighter Original Soundtrack, Moonlighter: Between Dimensions Original Soundtrack

Damian Daszek

Damian Daszek

Gram, czytam, piszę i gadam, mogę też coś zaśpiewać, ale na pewno nie będę tańczyć, bo nie chcę nikomu zrobić krzywdy... Jestem przyjacielem z sąsiedztwa, z rodu Targaryenów, który nosi na plecach dwa miecze, a za paskiem jeden świecący. Na głowie mam za to kowbojski kapelusz, a na szyi łańcuszek z pierścieniem władzy – innymi słowy niezły ze mnie geek!

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ