BLASPHEMOUS DELUXE EDITION W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Cenega, oficjalny partner dystrybucyjny firmy Sold Out w Polsce, ma przyjemność ogłosić, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra Blasphemous Deluxe Edition w edycji pudełkowej na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Wydanie trafi do sprzedaży 29 czerwca 2021 roku w angielskiej wersji językowej.

Blasphemous to brutalna gra platformowa akcji z walką w stylu hack’n slash, osadzona w przypominającym senne koszmary świecie Cvstodii. Przemierzaj kolejne obszary, zwiększaj zdolności i wykonuj okrutne egzekucje na wrogach stojących na drodze do zdjęcia wiecznej klątwy.

Charakterystyka gry:

· Nieliniowa przygoda:
Pokonuj straszliwych wrogów i zabójcze pułapki, przemierzając rozmaite miejsca w poszukiwaniu odkupienia w mrocznym, gotyckim świecie Cvstodii.

· Brutalna walka:
Uwolnij moc zrodzonego z poczucia winy miecza Mea Culpa, aby wyciąć w pień swoich wrogów. Zdobywaj nowe, niszczycielskie kombosy oraz specjalne manewry, niszcząc wszystko, co stanie ci na drodze.

· Egzekucje:
Uwolnij swój gniew i delektuj się krwawym rozczłonkowywaniem wrogów w pięknie zrealizowanych pikselowych animacjach egzekucji.

· Zmień swoją postać:
Aby przetrwać, odkrywaj i wyposażaj się w relikwie, różańce, modlitwy i sercowe miecze, które zapewniają nowe zdolności oraz zwiększenie statystyk. Eksperymentuj z różnymi kombinacjami pasującymi do twojego stylu gry.

· Żywiołowe walki z bossami:
Pomiędzy tobą a celem twojej wędrówki stoją hordy gigantycznych, wynaturzonych stworów. Obserwuj, jak się poruszają, przetrwaj ich straszliwe ataki i odnieś zwycięstwo.

· Poznaj tajemnice Cvstodii:
Świat jest pełny umęczonych dusz. Niektóre oferują pomoc, a inne mogą prosić o coś w zamian. Poznaj historie i losy tych udręczonych postaci, aby zdobyć nagrody i lepiej zrozumieć mroczny świat, w którym się znajdujesz.

W Edycji Deluxe znajdziesz dodatkowo: 

· Dwie dodatkowe skórki: tnij każdego wroga, który stanie ci na drodze w skórkach „Alloy of Sin” i „Golden Burden”. 

· Cyfrową ścieżkę dźwiękową 

· Cyfrowy Artbook* 

· Cyfrowy komiks* 

· Arkusz naklejek 

· Mapę Cvstodii 

* Cyfrowy komiks jest dostępny tylko w języku angielskim. Cyfrowy Artbook jest dostępny tylko w języku angielskim i hiszpańskim

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ