Biomutant – dokument z realizacji polskiej wersji językowej!

Od długo wyczekiwanej premiera Biomutant studia Experiment 101 dzieli nas zaledwie jeden dzień. Kluczowym elementem rozgrywki w tej jakże długo wyczekiwanej przez graczy produkcji będzie głos narratora prowadzący gracza przez ekranową historię. Gra zostanie więc w pełni zlokalizowana na 10 różnych języków, zwiększając swoją przystępność dla zainteresowanych graczy.

Polski wydawca przygotował z tej okazji krótki dokument obrazujący, jak powstawała nasza rodzima wersja dubbingu. Od kulis zobaczyć można, jak nagrywano głos narratora, a także usłyszeć, co o pracy nad lokalizacją mówią jej autorzy.

Biomutant ukaże się w sklepach i na platformach cyfrowych już 25 maja w trzech edycjach (Standardowej, Kolekcjonerskiej oraz Atomowej). Gra dostępna będzie na PlayStation 4, Xbox One, konsolach nowej generacji i PC w pełnej polskiej oraz angielskiej wersji językowej. Więcej informacji znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej: www.biomutant.com.

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ