MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Previous
Next

Bądz w centrum rozgrywki z Huawei

Huawei CBG Polska rusza z wyjątkową akcją „Bądź w centrum rozgrywki”, skierowaną do widzów na platformie Twitch.tv. Producent organizuje konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe: Huawei Monitor MateView GT 27” Standard Edition, zegarek Huawei Watch 3 Pro – Elite oraz stylowe słuchawki Huawei Freebuds Lipstick. Konkursowi towarzyszą specjalne, limitowane oferty promocyjne i kody rabatowe na zakup produktów w sklepie Huawei.pl. Informacje o konkursie oraz ofercie promocyjnej wyświetlają się użytkownikom platformy Twitch.tv podczas wybranych streamów. Akcja potrwa do 7 sierpnia.

Który produkt Huawei przydałby Ci się najbardziej jako miłośnikowi gier?

Za najciekawsze odpowiedzi na powyższe pytanie konkursowe, udzielone za pośrednictwem strony https://consumer.huawei.com/pl/offer/promotion/,czekają nagrody:

– Za zajęcie pierwszego miejsca zwycięzca lub zwyciężczyni otrzyma kupon na zakup monitora Huawei MateView GT 27” Standard Edition za 1 zł,

– Za zajęcie drugiego miejsca, aż trzy osoby otrzymają kupony rabatowe na zakup smartwatchy Huawei Watch 3 Pro – Elite za 1 zł,

– Za zajęcie trzeciego miejsca na 5 osób czekają kupony rabatowe na zakup bezprzewodowych słuchawek Huawei Freebuds Lipstick za 1 zł.

Promocje i kupony rabatowe dla wszystkich

W trakcie trwania akcji na wszystkich klientów Huawei.pl czekają atrakcyjne promocje cenowe na wybrane produkty oraz kupony rabatowe w wysokości 200 zł lub 300 zł (w zależności od produktu). Kupony te łączą się z cenami promocyjnymi, dzięki czemu wybrany sprzęt można kupić jeszcze taniej.

Zniżki będzie można wykorzystać między innymi na zakup gamingowych monitorów Huawei MateView GT 34”, komputerów Huawei MateBook D 15, Huawei MateBook 14 oraz Huawei MateBook 14s, jak i szeregu innych sprzętów dla każdego gracza. Kupony można zrealizować wyłącznie za pośrednictwem strony dedykowanej promocji. Pełna lista produktów objętych promocją dostępna jest poniżej.

Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępniam
Share on twitter
Udostępniam
Share on reddit
Udostępniam

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: [email protected] 

OBSERWUJ NAS

Share on twitter
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
UDOSTĘPNIJ