GRAPODPADA

MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Back 4 Blood – najnowszy zwiastun

W sieci ukazał się właśnie najnowszy zwiastun gry Back 4 Blood. Uchylono w nim rąbka tajemnicy co do grywalnych postaci. Prezentowani w nim Czyściciele to grupa bohaterów, którzy za zadanie postawili sobie ztarcie wszystkich Robaczywych z powierzchni ziemi. W ekipie znajdują się: Walker – weteran z zabójczą celnością, Doktorka – zajmująca się zdrowiem drużyny, Karlee – wyczuwająca problemy na odległość, Jim – strzelec wyborowy, Hoffman – przygotowany na każde kłopoty, waleczny Evangelo oraz Mamuśka wyposażona w najbardziej zabójcze one-linery.

Każdy z ósemki odznacza się unikalnymi cechami i umiejętnościami przydatnymi w walce. Wyjątkowi są również ich przeciwnicy. Łamacz, Ogr, Wyjec oraz Wiedźma stanowić mają nie lada przeszkodę dla ocalonych. Czy stanie się tak naprawdę? Na odpowiedź będziemy musieli poczekać do 12 października.

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ