MIEJSCE DLA KAŻDEGO GRACZA

Previous slide
Next slide

All in! Games ogłasza Red Wings: American Aces

Wydawca gier komputerowych All in! Games z przyjemnością ogłasza Red Wings: American Acesspin-off gry Red Wings: Aces of the Sky, stworzonej przez wewnętrzne studio deweloperskie firmy. Tytuł oferować będzie różne tryby multiplayer online do 10 graczy, lokalny co-op, PvP, a także rozgrywkę solo. Red Wings: American Aces zadebiutuje na PC i Nintendo Switch.

Rozsiądź się w fotelu pilota dwupłatowca z czasów I wojny światowej w dynamicznym, arcade’owym shooterze, ilustrowanym w komiksowym stylu. Wybierz dogodny tryb rozgrywki spośród wielu możliwości. Wierzysz w siłę swojego szwadronu? Wybierz mapę, tryb gry i zbierz swoich kompanów, by zespołowo rywalizować z innymi drużynami. Chcesz udowodnić, że oprócz Ciebie nie ma żadnego innego asa przestworzy? Zawalcz w pojedynkę w ekscytujących rozgrywkach do 10 graczy.
Możesz też zagrać z przyjacielem w lokalnym co-opie w bardziej kameralnych trybach gry, które możesz dostosować wedle swoich potrzeb, a także w kampanii złożonej z 30 misji.
– Wiążemy z tym tytułem duże nadzieje, gdyż na rynku nie ma obecnie dynamicznej strzelanki arcade osadzonej w przestworzach, która oferowałaby PvP i grę wieloosobową zarówno online, jak i lokalnie. Jest to idealna nisza, którą wypełni Red Wings: American Aces – powiedział Piotr Żygadło, prezes zarządu All in! Games. – To druga oryginalna produkcja utalentowanego studia deweloperskiego All in! Games i z pewnością nie będzie ostatnia. Trwają prace nad innym, większym projektem, o którym więcej zdradzimy w kolejnych miesiącach.
Screen z gry Red Wings: American Aces
Screen z gry Red Wings: American Aces

Główne cechy gry:

· Lataj online – sprawdź swoje umiejętności w potyczkach online do 10 graczy jednocześnie w trybach Last Man Standing, Score Battle i Time Battle. Wolisz działać zespołowo? Zbierz drużynę do 5 pilotów i zagraj w tryby Eliminacji, Time Battle i Score Battle.
· Lataj lokalnie – wybierz jeden z trzech trybów rozgrywki dla dwóch graczy w lokalnej kooperacji i versusie (Score Battle, Time Battle, and Hide n’ Seek)
· Ukończ 30 misji kampanii fabularnej – przeżyj emocje towarzyszące bitwom powietrznym początku XX wieku i zmierz się z szeregiem różnorodnych wyzwań (sam lub we dwójkę w lokalnej kooperacji)
· Rozwijaj drzewko umiejętności – zdobywaj punkty, rozwijaj swoje umiejętności i żongluj nimi, rozdając je w dowolny sposób za każdym razem, gdy przygotowujesz się do bitwy
· Pilotuj 15 różnorodnych samolotów z zestawem unikalnych skórek – stań do walki w maszynie, której twoi przeciwnicy prędko nie zapomną
· Podejmij wyzwanie – przygotuj się na utrudniające używanie specjalnych umiejętności burze z piorunami, zmniejszające widoczność burze piaskowe i misje, które pozwalają rozbijać przeciwników tylko za pomocą beczki i więcej!
Screen z gry Red Wings: American Aces
Screen z gry Red Wings: American Aces

O NAS:

GraPodPada.pl to miejsce, gdzie przy jednym stole siedzą konsolowcy, pecetowcy, komiksiarze, serialomaniacy i filmomaniacy. Tworzymy społeczność dla wyjadaczy, jak i niedzielnych graczy, czytaczy i oglądaczy. Jesteśmy tutaj po to, aby podzielić się z Tobą naszymi przemyśleniami, ale również, aby pokazać Ci, że każda opinia ma znaczenie, a wszyscy patrzymy na współczesną popkulturę kompletnie inaczej. Zostań z nami i przekonaj się, że grapodpada.pl to miejsce dla każdego gracza.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami: kontakt@grapodpada.pl 

OBSERWUJ NAS

UDOSTĘPNIJ
UDOSTĘPNIJ